Kaip pasirinkti batus vyrui
Vyrams

Kaip Pasirinkti Batus Vyrui?

Ar manote, kad batų dizainas ir modelis vyrams yra nesvarbu? Na jūs klystate.

Atsižvelgiant į tai, reikėtų pasakyti, kad kai kurie vyrų batai laikomi praktine būtinybe, o kiti, tarkim, yra mados dalis. 

Vienas iš stebuklingiausių dalykų, kurį turi kai kurie vyrai, yra tai, kad jie jaučiasi nepatogiai, kai kalbame apie avalynę, madą ir kitus dalykus. Daugumai vyrų tai neatrodo rimtos kalbos, tačiau tai yra itin svarbi dienos aprangos dalis.

Stereotipas, kad vyrui užtenka vienos poros batų. Keista, kad žmogus traukia batus, kurie tinka sodininkystei , bet ne darbe biure. 

Dėmesys drabužiams bei batams, yra gero stiliaus ir pasitikėjimo savimi ženklas.

Kaip pasirinkti batus vyrui?

Pagrindinės vyrų batų pasirinkimo sąlygos:

Stenkitės rasti batus, kurie yra vienodi ar tamsesni nei jūsų kelnės;

Nors kaip sakoma, geram stiliui tinka beveik visi batai. Tad vietoj to, pagalvokite apie kojines, taip pat kaip ir kaklaraiščių pasirinkimą, kad tilptų į bendrą vaizdą;

Jei dėvite dirželį, pabandykite pritaikyti savo batus. Žinoma, nebent pasirinkote spalvotą dirželį.

Kokie batai yra dėvimi su džinsais?

Kadangi džinsai yra vienas iš populiariausių vyriškų kelnių, dėvėmų tiek kasdieniame gyvenime, tiek kitose situacijose, svarbu suprasti, kokius batus jūs galite devėti prie jų.

Laimei, čia yra daug pasirinkimo – kai kurie džinsai yra nešiojami su bet kokio stiliaus batais, bet turėtumėte vengti pernelyg blizgių batų, kurie akivaizdžiai skirti daugiau formalių drabužių stiliui – kostiumams.

Batai, sportiniai batai, mokasinai ir sandalai – visi šie avalynės tipai vienodai tinka prie džinsų. Visada palyginkite batus su savo esamu stiliumi. Pavyzdžiui, jūs galite derinti sportinį stilių ar polo marškinius su mokasinais, o sportiniai batai taps labiau tinkami prie marškinėlių.

Kokios spalvos drabužiai tinka su skirtingių stilių batais?

Juodieji batai gali būti sėkmingai sujungti su tamsiai mėlyna, pilka ir juoda spalva.
Ruda batai atrodys geriausiai rudos, smėlio spalvos ir įvairių žalių atspalvių apranga.
Geltonai-rudi batai atrodys gerai su šviesios žemės spalva, mėlyna, smėlinga, šviesiai geltona apranga.

Penkios poros batų, kurios turėtų būti kiekviename žmogaus spintoje 

Šiuolaikiniai sportiniai batai 

Tai nereiškia, kad turite pasirinkti bėgimo batus. Čia yra batai, kuriuos galite nešioti nors ir savaitgalį, ketinate aplankyti draugus, tačiau dar norite išlaikyti klasikinę išvaizdą. Renkantis šiuos batus, atkreipkite dėmesį į jų dizainą, spalvą ir medžiagą ir pasirinkite tą, kuris geriausiai atspindi jūsų asmenybę.

Klasikiniai biuro batai 

Tai kažkas tarp sporto ir šventinių batų. Tuo pat metu patogus ir elegantiškas.

Ceremoniniai batai 

Jei esate susipažinę su vestuvių ar verslo susitikimų kultūra, jūs sužinosite, kad batai turi didelį vaidmenį formuojant jūsų įvaizdį. Puikiai įtvirtinti, šiuolaikiški batai bus būtent tai, ko jums reikia parodyti, kad esate savimi pasitikintis ir modernus žmogus.

Vasaros avalynė 

Leidžia jums jaustis patogiai  šiltomis vasaros dienomis.